Chov čmeláků.cz čmelín s dvojitou stěnou a klapkou, Palisandr

Chov čmeláků.cz čmelín s dvojitou stěnou a klapkou, Palisandr

2 650 Kč
Doporučená nabídka Chov čmeláků.cz

Skladem • 1 variantaDárek145 Kč100 % • 206×Další informace

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Chov čmeláků.cz

Jak jsem již napsal výše, sám s chovem čmeláků teprve začínám, takže zde nemůžu uvést žádné relevantní postřehy, ale mí tři přátelé, kteří mi tento úl doporučili, s tímto úlem tam s celou firmou pana Černého mají výborné zkušenosti.
    Když jsem si prohlédl úl po řemeslné stránce, tak mi vůbec nepřipadá drahý (před koupí mi drahý připadal) - všechno na milimetr přesné a těsnící (což je zvlášť důležité kvůli nebezpečí ze strany zavíječe voskového, který se do společenstva může dostat i jen malou škvírkou a pak zničit celé hnízdo).

Produkt nemá žádné parametry.

Na rozdíl od konkurenčních produktů se jedná o kompletní a plně vybavený produkt pro chov čmeláků, ke kterému nemusíte nic dokupovat. Náš čmelín splňuje nejpřísnější kritéria chovatelů čmeláků.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Chov čmeláků.cz